Úvod / Služby pod lupou

Voskování karoserie
Voskování laku se provádí nejen z důvodu estetického. Slouží především jako ochrana, kdy hlavně v zimních měsících dostává lak vozu „zabrat“. Teplotní rozdíly, nánosy špíny a sněhové břečky v kombinaci s posypovou solí nepříznivě působí na lak i u relativně nového auta a mohou tak zapříčinit aktivaci korozi.

Podstatou voskování karosérií je vytvořit funkční ochranný film, který zacelí drobné mikro póry, zakonzervuje karoserii proti všem myslitelným vnějším vlivům a lépe odpuzuje vodu s nečistotami. Ochranu laku pomocí voskování doporučujeme 2x ročně.

Renovace laku

Každý to známe, v průběhu užívání svého vozu dochází k narušení vrstvy laku, kdy se postupně nabalují nežádoucí látky na povrchu kapoty, např. dehet, polétavá rez, asfalt, míza, zbytky hmyzu atd., které vytváří na laku nepropustnou bariéru. Tato vrstva potlačuje lesk a další nečistoty se na laku mnohem snadněji zachytávají. Také kartáče z běžných automyček nejsou příliš šetrné k vozu a způsobují překvapivě velmi jemné škrábance na kapotě. Tyto nežádoucí vady běžným způsobem zkrátka neodstraníte.

Trápí Vás oxidace laku, hologramy na laku, oděrky a jiné vady na kapotě Vašeho vozu? Chcete jej zbavit od škrábanců a vrátit mu perfektní lesk? Obraťte se na profesionály. Výsledkem bude návrat vzhledu prakticky do původního stavu, který bude mimo jiné skvělým základem pro budoucí navoskován

Ruční mytí aut

Je obecně známo, že 100% ruční mytí je zárukou šetrného zacházení k laku oproti automatických automyček. Nenechte se však oklamat jednoduchostí ruční práce. Ačkoli se může každému na první pohled zdát, že ruční mytí je snadnou procedurou, při neodborném zacházení s nevhodnými nástroji a chemii může dojít k trvalému poškození laku. Přenechte proto tuto neméně podstatnou záležitost odborníkovi.

Využíváme pouze profesionální autokosmetiku na odstranění mastnoty a špíny. Každý detail (kapota, okna, pneumatiky, plasty, zádveří apod.) proměníme v holou čistotu.

Užijte si své auto opět perfektně čisté, připomeňte si vůni a krásu jako byste jej právě zakoupili. Nehoníme se za čísly, dbáme hlavně na kvalitu a preciznost, abyste z naší myčky odjeli zcela spokojeni a zároveň se k nám rádi opět vraceli.

Čištění interiéru aut

Prach, špína, chlupy od zvířat, roztoči nebo různé nečistoty bývají běžnou součástí vozu většiny řidičů. To vše našemu zdraví rozhodně nepřispívá, ba naopak. Dopřejte svému autu důkladnou profesionální péči.

Postaráme se o kompletní vyčištění interiéru Vašeho vozu, obnovíme zašlé plasty, provedeme čištění a ošetření kůže, důkladné vysátí interiéru (podlaha, koberečky, sedačky, kufr apod.…), vytepování interiéru, čištění klimatizace, čištění a obnovení palubové desky, odstranění zvířecích chlupů apod. …

Renovace světel

Zmatnělá světla nejenže vypadají nevzhledně, zároveň se jejich špatná propustnost odráží na celkovém výkonu světlometu, a tím také na bezpečnost z jízdy. Rozleštění světel provádíme bez nutnosti demontáže z vozu pro všechna světla nebo blikače.

Jsou Vaše světla matná, zoxidovaná a poškrábaná? Nesvítí již dostatečně a mohlo by dojít k situaci, že Vaše vozidlo neprojde STK kvůli slabému účinku? Neměňte zbytečně světlomety za nové, v našem servise disponujeme profesionální technologií, která vrátí světlomety Vašeho vozu do původního stavu.

Strojní leštění laku

Leštění laku doporučuji jak u starších, tak i u nových vozů.

Starší vozy mají poškozený lak od strojních myček, špatného mytí, neodborných opravách nebo dlouhodobým používáním a provozem vozu, kde došlo k jeho oxidaci.

U nových vozů se odstraňují „drobné vady“, které jsou na automobilu způsobené autosalonem a prodlouží se zachování jejich „nového“ vzhledu.

Leštěním se odstraní mikro škrábance, stopy po kartáčích a další defekty laku, které jsou viditelné i nejen na slunci.

Lak strojně leštím pomocí nejnovějších leštiček značek TORQ a profesionálních leštících past i kotoučů.

Keramická ochrana laku

Chemical Guys Carbon Flex C9 je světově nejmodernější hydrofobní ochranný coating. Carbon Flex C9 vytváří křišťálově jasnou ochranu lesku na každém vozidle. Technologie Carbon Flex C9 kombinuje ty nejlepší vlastnosti pro ochranu laku.

Carbon Flex C9 chrání proti všem druhům poškození laku jako je znečištění, vodní skvrny, ptačí trus, kontaminace a více. Carbon Flex C9 poskytuje trvalou ochranu, která vydrží až 24 měsíců.

Použití revoluční technologie zaručuje bezkonkurenční ochranu, lesk, vynikající optickou čirost, odrazivosti, líbivosti, a extrémní s vysokým leskem. Vynikající optická čirost Carbon Flex C9 zvyšuje přirozený lesk a lesk laku s odolnou dlouhodobou ochranou.